Tworzenie grafiki i animacji

3ds Max, wcześniej nazywany 3D Studio Max to specjalistyczny program służący do tworzenia plastycznej, trójwymiarowej grafiki komputerowej, a także do kreowania animacji. Oprogramowanie zostało pierwotnie stworzone przez firmę Kinetix, a obecnie na drodze fuzji program należy do przedsiębiorstwa Autodesk Inc.

Oprogramowanie dedykowane profesjonalistom.
Ten rodzaj oprogramowania stwarza szereg zaawansowanych możliwości tworzenia niesamowitych grafik i animacji. Dlatego też jest tak popularny i ceniony wśród osób pracujących w wielu branżach. To właśnie w tym oprogramowaniu została przygotowana popularna animacja „Katedra”, a nawet wykreowano w nim niektóre fragmenty Władcy Pierścieni. Ze względu na swój specjalistyczny charakter, oprogramowanie dostępne jest jedynie na zamkniętej, płatnej licencji. Dlatego też chcąc pracować na tym oprogramowaniu trzeba sprawdzić jaka jest jego 3ds max cena. Obecnie, zdecydowanie najczęściej program wykorzystywany jest do wizualizacji architektonicznych oraz do tworzenia gier komputerowych z rozbudowaną grafiką.

Co wyróżnia to oprogramowanie?
Szereg przydatnych funkcji oferowanych przez program sprawia, że specjaliści często decydują się właśnie na to oprogramowanie. Z pewnością zachęcić do kupna licencji może system Character Studio, który umożliwia perfekcyjne kreowanie postaci dwunożnych, co wykorzystywane jest przede wszystkim podczas produkcji gier. To także zbiór przydatnych w codziennej pracy narzędzi, takich jak chociażby te dające możliwość modelowania krzywymi NURBS. Program posiada także system symulacji fizyki reactor oraz szereg narzędzi służących do polymodelingu. Użytkownicy mogą także liczyć na narzędzia umożliwiające kontrolę tworzonych animacji z wykorzystaniem diagramów. Oprogramowanie można z powodzeniem dopasować do własnych, indywidualnych preferencji tak, aby praca z programem była efektywna i przyjemna. Przejrzysty interfejs, a także możliwość szybkiego opracowywania modeli 3 D z pewnością zachęca do kupna tego oprogramowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *